نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 24

تایل سقفی چیست؟

تایل نوعی از سقفی های کاذب هست که بخاطر شکیل بودن آنها در خانه ها و اداره ها به دلیل زیبایی طراحان دکوراتیو استفاده میکند. تایل های سقفی در انواع مختلفی و جنس های متنوعی قابلیت تولید دارد.

دلیل استفاده از تایل های سقفی این هست که اگر لوله ها و تجهیزات تاسیساتی روی سقفی نصب شده است و نمای نامطلوبی رو فراهم کرد است رو به صورت کامل پوشش دهد و فضای خانه و محیط اطراف رو زیبا و دلپذیر تر کند.تایل های سقفی اغلب در سایز های 60 * 60 ساخته و نصب میشوند، و به دلیل سرعت بالای نصب تایل های سقفی آنها رو در محیط های مختلف میتوان نصب کرد و تایل های سقفی هم از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه هستند و عموم مردم به دلیل صرفه جویی در هزینه ها از تایل های سقفی استفاده میکند و مزایا استفاده از تایل های سقفی میتوان به فراهم سازی نور های مخفی در سقف، قابلیت نصب دریچه های تایلی و دریچه های تهویه هوا، تنوع جنس و رنگ و قابل نصب در همه محیط ها اشاره کرد.

دریچه تایلی چیست؟

دریچه تایلی جت نازل

دریچه تایلی جت نازل

دریچه تایلی گرد جت نازل

دریچه تایلی گرد جت نازل

دریچه سقفی تایلی

دریچه سقفی تایلی

دریچه تایلی بلندگویی برجسته

دریچه تایلی بلندگویی برجسته

دریچه تایلی یکی از انواع دریچه های سقفی هست که کار تهویه هوای و هوادهی به ساختمان رو به عهد دارد.

همان طور که از اسم دریچه هم پیداست دریچه نایلی در انشعابات هوا در تایل های سقفی بکار میرود.

دریچه تایلی به دلیل اینکه در حفره های تایل های سقفی قابلیت نصب دارد میتوان آنها نوعی دیگر دریچه های سقفی نام برد؛ دریچه تایلی لایه ای و چتری و مستقیم(متمرکز) محیط اطراف رو هوادهی میکند و دریچه های تایلی در ساخت آنها میتوان هم بصورت قاب دار و هم بصورت بدون قاب قابلیت تولید دارد و میتوانند سفارش دهند. دریچه تایلی رو اول یک ورق فلت بریده میشود و طبق سفارش مشتری دریچه مدنظر روی رو ورق تایل تولید و گذاشته میشود.

همان طور که گفته شد تایل های سقف اغلب در سایز های 60 * 60 هستند به همین خاطر دریچه تایلی رو اغلب در سایز 60 * 60 تولید و ارائه میگردد. و همین طور در سایز های سفارشی هم قابل سفارش هست.