هوای محیط شما را داریم


آپادانا کالا

درباره ما

درباره مجموعه آپاداناکالا

همیشه در جهت بالا بردن کیفیت تولیدات خود و توسعه, ارتقاء رضایت بیشتر مشتریان گام برداشته و مفتخرانه اکنون یکی بزرگ ترین تولیدکنندگان دریچه های هوا از نظر کیفیت و به صرفه بودن {قیمت} آن در ایران است

سخنی کوتاه از زبان مدیریت آپادانا کالا و مسیر شروع این تولیدی صنعتی

شروع جدید در مسیر جدید

تا به حال به دلیل تغییر شرایط ساخت و ساز و سبک زندگی و نیازهای مردمان عزیز ایرانم درخواست ها متنوع شده است و ما تمامی سعی و تلاشمان را به عمل می آوریم تا خود را در جهت بهبود کیفیت وجایگاه، منزلت قابل قبولی در صنعت دریچه های هوا برسانیم.

آپادانا کالا با این که تازه شروع به کرده خداشکر با استقبال خوبی از طرف مردم عزیز ایران شده است. آپادانا کالا این لطف محبت آمیز مردم ایران را با به ارتقاء دادن کیفیت و به صرفه بودن محصولات خود جبران خواهد کرد.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
آپاداناکالا
کیفیت برتر، قیمت مناسب، مشتریان راضی

نگاهی کوتاه به سابقه آپادانا کالا

گروه تولیدی صنعتی آپادانا کالا یکی ازبزرگ ترین تولید کنندگان انواع محصولات دریچه لوله بخاری رنگی و دریچه تهویه هوا با خدمتی چندین ساله و با سابقه ای درخشان که می توان گفت یکی از معدود تولید کنندگان بزرگ و عمده است.

450
مشتری راضی
3
سال فعالیت
72
زمان ارسال کالا
50
محصول در فروشگاه

آپادانا کالا در استان اصفهان واقع شده است و با توکل به خدای متعال و در سایه گروهی قدرتمند از جوانان شهر اصفهان به سرعت رشد کرده، باشد که بتواند در جهت کیفیت و رضایت مندی مشتریان عزیز و با کمک پرسنل عزیز و زحمتکش در ارائه محصولات متنوع وکیفیتی خوب همچون حال حاضر پیش قدم باشیم.

با نازل ترین قیمت ها {قیمت تولیدی} به شما مشتریان گرامی عرضه می کند

آپادانا کالا آمادگی خود را جهت همکاری با سازمانها / وارگانها / شرکت ها /و پروژهای ساختمانی / مشتریان / فروشگاه ها و (تمام کسانی که میخواهند با ما همکاری کنند) اعلام می دارد.