نمایش 1–12 از 42 نتیجه

نمایش 24

دریچه تامین هوا

دریچه تامین هوا یکی از دریچه های ضروری برای ساختمان های مسکونی و اداری است که کار تامین هوا را بر عهده دارد. این دریچه ها در انواع مختلفی موجود هستند که در ادامه به آن می پردازیم. همچنین برای خرید این نوع دریچه می توانید به آپاداناکالا مراجعه کنید.

دریچه تامین هوا چیست؟

امروزه با پیشرفت های روز افزونی که در زمینه بهره وری بهینه انرژی ساختمان صورت گرفته است، اکثر ساختمان ها از در و پنجره های دوجداره استفاده می کنند. استفاده از این در و پنجره ها باعث انسداد منافذ در واحدهای مسکونی و اداری می شود که تبادل هوا و دما را به حداقل می رساند.

با توجه به اینکه تجهیزات گازسوز و ساکنین ساختمان ها به اکسیژن نیاز دارند و بر اساس مبحث 17 مقررات ملی ساختمان، استفاده از دریچه های تامین هوای تازه امری ضروری است.

انواع دریچه تامین هوا

دریچه های تامین هوا شامل این موارد هستند:

  • دریچه تامین هوا آلومینیومی
  • دریچه تامین هوا پلاستیکی
  • دریچه تامین هوا چوبی
  • دریچه تامین هوا استیل
  • دریچه تامین هوا گالوانیزه
  • دریچه تامین هوا ورق روغنی

هرکدام از این دریچه ها نیز به انواع مختلفی تقسیم می شوند که با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

قیمت دریچه تامین هوا

با توجه به اینکه این نوع دریچه انواع گوناگونی دارد، قیمت هرکدام از آن ها متفاوت خواهد بود. آپادانا محصولات با کیفیت را با قیمت مقرون به صرفه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

خرید اینترنتی دریچه تامین هوا

شما می توانید انواع دریچه تامین هوا را از آپاداناکالا سفارش دهید. آپادانا در کنار شما است تا با محصولات با کیفیت هوای تازه را برای شما به ارمغان بیاورد.