هیچ محصولی یافت نشد.

دریچه مشبک، یکی از انواع دریچه تهویه است که دو نوع گرد و چهار گوش (تایتلی) دارد. این دریچه ها به لانه زنبور شباهت زیادی دارند؛ به همین دلیل به آن دریچه زنبوری نیز می گویند. این دریچه را می توان روی سقف یا دیوار نصب کرد.

دریچه های مشبک، دوام بالایی دارند و می توان سال ها از آن ها استفاده کرد. همچنین به دلیل اینکه این دریچه ها ظاهر زیبایی دارند، دارای طرفداران زیادی هستند.

انواع دریچه مشبک

دریچه مشبک انواع مختلفی دارد و هرکدام از آن ها دارای قابلیت های مختلفی هستند. بنابراین لازم است دریچه مناسب با نیاز خود انتخاب کنید. انواع دریچه زنبوری شامل موارد زیر است:

دریچه مشبک مربع

دریچه زنبوری مربع در محیط هایی مانند پارکینگ یا راه پله نصب می شود و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. این دریچه ها از مزایایی مانند ماندگاری بالا و زیبایی برخوردارند. همچنین می توان آن را در سایزهای مختلف تهیه کرد.

دریچه مشبک گرد

دریچه مشبک گرد را می توانید در جنس های مختلف مانند پلاستیک یا آلومینیوم خریداری کنید. این دریچه از ظاهر شیکی برخوردار است و برای نصب در استخر یا سرویس های بهداشتی، انتخاب مناسبی است

دریچه مشبک صاف

دریچه مشبک صاف را با نام سبد تخم مرغی می شناسند و می توان آن را در آپارتمان ها، منازل، اداره ها و مکان های عمومی مانند سالن های ورزشی استفاده کرد. این دریچه نیز زیبایی خاصی دارد و هوا را به صورت رشته ای به جریان در می آورد.

دریچه زنبوری تایتلی

اگر قصد نصب این دریچه روی سقف را دارید، دریچه تایتلی انتخاب مناسبی است. متریال اصلی این دریچه آلومیینوم است و می توان آن را در محیط های تجاری، تفریحی و مسکونی استفاده کرد.

دریچه مشبک دمپر دار

یکی از دریچه های مشبک که کاربرد زیادی دارد، نوع دمپردار است که به دلیل وجود پره در پشت آن، امکان تنظیم میزان ورودی و خروجی هوا وجود دارد.

ویژگی دریچه مشبک

دریچه های مشبک از ویژگی های زیر برخوردار هستند:

  • قابل نصب روی دیوار، سقف و سقف های کاذب
  • قابلیت هوا دهی به صورت یک، دو، سه و چهار طرفه
  • افت فشار کم جهت تخلیه هوا
  • صدای کم
  • قیمت مناسب

خرید دریچه دمپر دار

قیمت دریچه مشبک، با توجه به نوع، جنس و سایزی که انتخاب می کنید، متفاوت خواهد بود. اما می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که با انتخاب آپاداناکالا یک محصول با کیفیت با قیمت مناسب خریداری می کنید.