هیچ محصولی یافت نشد.

دریچه خطی اسلوت

امروزه اکثر افراد از سیستم های تهویه جهت افزایش کیفیت تهویه مطبوع در ساختمان های سربسته استفاده می کنند. یکی از مهمترین ابزارها که در سیستم تهویه هوا استفاده نمی شود، دریچه خطی اسلوت است. این دریچه ها باعث تنظیم و یکنواختی جهت ورود و خروج جریان هوا می شوند. دریچه اسلوت دارای انواع مختلفی است و در طرح، رنگ و اندازه های مختلف به کار می رود و بر اساس نیاز ساختمان کاربرد خواهد داشت. این دریچه را می توانید از آپاداناکالا سفارش دهید.

دریچه خطی اسلوت چیست؟

دریچه دو اسلات

دریچه دو اسلات

دریچه خطی اسلوت (اسلات) یک نوع دریچه است که در ساختار سیستم تهویه مطبوع برای دمش کانال هوای رفت و مکش هوای برگشت استفاده می شود. جریان هوای این دریچه به شکلی متعادل و نامحسوس به محیط صورت می گیرد. دریچه اسلوت، به صورت خطی و در چند ردیف انجام می شود. از این دریچه در معماری فضای داخلی استفاده شده و محل نصب آن روی سقف و دیوار ساختمان است.

کاربرد دریچه اسلوت خطی

دریچه 2 اسلوت محنی

دریچه 2 اسلوت محنی

مهمترین کاربرد دریچه اسلوت، تنظیم جریان رفت و برگشت هوا است. این دریچه کار تهویه مطبوع را بر عهده دارد. همچنین دریچه خطی اسلوت مورد توجه معمارا نیز قرار گرفته و باعث زیبایی دکوراسیون می شوند. مهمترین محل هایی که این دریچه نصب می شود شامل موارد زیر است:

  • اتاق و راهروهای ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری
  • سالن و سوله های صنعتی، ورزشی و شرکت های تولیدی
  • محیط هایی با ارتفاع سقف 5 متر

این دریچه ها می توانند با توجه به درخواست مشتری به صورت نامحدود نصب شوند.

مزایای دریچه خطی اسلوت

دریچه سه اسلوت

دریچه سه اسلوت

دریچه اسلوت دارای مزایای زیادی است که شامل این موارد است:

  • تنظیم جریان هوا به صورت مطبوع
  • امکان تغییر حالت به صورت دایره یا نیم دایره
  • قابلیت نصب در گوشه های ساختمان
  • افزایش زیبایی در محیط داخلی ساختمان
  • امکان افزایش تعداد شیار یا اسلات
  • نصب آسان و بدون دردسر

انواع دریچه اسلوت

دریچه 2 اسلوت

دریچه 2 اسلوت

دریچه سه اسلوت

دریچه سه اسلوت

دریچه چهار اسلوت

دریچه چهار اسلوت

دریچه های خطی اسلوت در متریال های مختلفی مانند آلومینیوم، آهن و گالوانیزه موجود هستند. همچنین از چوب یا ام دی اف برای زیبایی قسمت خارجی ینز ممکن است استفاده شود. همچنین انواع دریچه از نظر تعداد شیار و پره ها شامل دو اسلوت تا ده اسلوت است.

قیمت و خرید دریچه خطی اسلوت

با توجه به متریال انتخاب شده و تعداد شیارها، قیمت دریچه خطی اسلوت متفاوت خواهد بود. شما می توانید این دریچه را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب از آپاداناکالا خریداری کنید.