هیچ محصولی یافت نشد.

دریچه کولر آبی

یکی از پرکاربردترین دریچه های هوا در منازل و اداره ها، دریچه کولر است که برای ورود هوا به محیط استفاده می شود. این دریچه در فصل تابستان اهمیت بیشتر خود را نشان می دهد. برخی از دریچه های کولر می توانند شعاع زیادی از محیط را تحت پوشش خود قرار دهند. برای خرید دریچه کولر می توانید به آپاداناکالا مراجعه کنید.

دریچه کولر چیست؟

دریچه کولر در انتهای کانال کولر نصب می شود و انتقال دهنده هوای خنک به داخل محیط ساختمان است. امروزه نحوه کانال کشی کولر مورد توجه معماران و پیمانکان قرار گرفته است. یکی از این مباحث، این است که دریچه کولر در کجا قرار بگیرد که ورود و خروج هوا به درستی انجام شود.

یکی از مزایای دریچه کولر این است که افراد می توانند با دریچه کولر مسیر باد سرد را تغییر دهند. همچنین دریچه های کولر نقش اساسی در دکوراسیون و زیبایی ساختمان دارند. این نوع دریچه ها قابلیت نصب روی دیوار یا سقف را دارند.

انواع دریچه کولر آبی

دریچه های کولر آبی، انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر هستند:

دریچه کولر آبی آلومینیومی

یکی از بهترین و عمومی ترین دریچه هایی که از قدیم مورد استفاده قرار گرفته دریچه های آلومینیومی است. در قسمت جلو این دریچه ها پره های عمومدی قرار دارند و در قسمت عقبی آن پره های افقی به چشم می خورند. این پره ها به صورت دستی قابل تنظیم هستند و می توانید مشخص کنید در چه نقطه ای بیشترین تهویه صورت بگیرد. همچنین می توانید این دریچه ها را به طور کامل مسدود کنید.

برای اینکه بتوانید یک محصول با کیفیت خریداری کنید، ضخامت پره ها را در نظر بگیرید. هرچه ضخامت آن ها بیشتر باشد، کیفیت آن بالاتر خواهد بود.

دریچه کولر چوبی

دریچه های چوبی از همه ویژگی های دریچه های آلومینیومی بهره مند هستند. این نوع دریچه همانطور که از اسم آن پیدا است از چوب ساخته شده و برای افرادی که به زیبایی دریچه کولر اهمیت می دهند، گزینه مناسبی است.

دریچه کولر پلاستیکی

دریچه کولر پلاستیکی یکی دیگر از انواع دریچه کولر آبی است که استفاده از آن مزایای زیادی دارد. یکی از این مزیت ها، قیمت مناسب آن نسبت به سایر دریچه ها است. همچنین این دریچه از عمر بالایی برخوردار است.

دریچه کولر آهنی

این نوع دریچه ها شباهت زیادی به دریچه های آلومینیومی دارند؛ تنها با این تفاوت که در نوع آلومینیومی، همه قسمت های دریچه از ورق روغنی ساخته شده است و در صورت ضخامت زیاد عمر بالایی دارند. نوع آهنی از نظر مقاومت نسبت به سایر دریچه ها بهتر است. دریچه های آهنی از ورود گرد و غبار به داخل ساختمان جلوگیری می کنند و دارای عایق صدا و رتبه هستند.

قیمت دریچه کولر آبی

قیمت دریچه کولر آبی با توجه به نوعی که انتخاب می کنید متفاوت است. شما می توانید انواع دریچه ها را  با بهترین کیفیت و قیمت مناسب از آپادانا کالا سفارش دهید.

خرید اینترنتی دریچه کولر آبی

خرید دریچه کولر آبی کار دشواری نیست. کافی است وارد سایت آپادانا کالا شوید و سفارش خود را ثبت نمایید. محصول مورد نظر شما در زمانی کوتاه به دست شما می رسد تا از یک محصول با کیفیت خیال خود را راحت کنید.