نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 24

دریچه بازدید فن کویل مشبک، یکی از انواع دریچه فن کویل است که در سیستم تهویه مطبوع ساختمان نقش مهمی دارد. از مزیت های مهم این دریچه می توان به برگشت راحت هوا به دستگاه فن کویل اشاره کرد.

آشنایی با دریچه بازدید فن کویل مشبک

دریچه بازید مشبک، همان طور که از نام آن پیدا است ظاهری مشبک و شبیه به لانه زنبور دارد. هوا به راحتی از این دریچه عبور کرده و به دستگاه فن کویل می رسد. از این دریچه می توان برای هوای رفت و برگشت نیز استفاده کرد.

در محیط هایی که احتمال افت فشار هوا وجود دارد، مشکلات زیادی مانند مشکلات تنفسی، تجمع هوای سنگین و افزایش صدای باز و بسته شدن در وجود دارد. راهکار اصلی برای بر طرف کردن این مسائل، نصب دریچه های مشبک است. این دریچه ها از افت فشار هوای محیط جلوگیری کرده و باعث بهبود عملکرد تهویه ساختمان می شوند.

ویژگی دریچه فن کویل مشبک

یکی از مهمترین ویژگی های این دریچه، نصب سریع و راحت آن است که باعث شده کاربری آن آسان شود و بتوان از آن در انواع ساختمان ها استفاده کرد. همچنین این دریچه ها در سایز، رنگ و طرح تنوع بالایی دارد. برای پوشش این دریچه از رنگ های کوره ای الکترواستاتیکی استفاده می شود که ضد خش است و طول عمر بالایی دارد.

همچنین نصب این دریچه به صورت پیچ از داخل است که باعث مخفی شدن آن ها می شود و برای محیط هایی که زیبایی برای آن ها اهمیت دارد، گزینه مناسبی است.

جنس دریچه بازدید فن کویل مشبک

در ساخت این دریچه از متریال های مختلفی مانند استیل، چوب، گالوانیزه و پلاستیک استفاده می شود؛ اما معمولا جنس این دریچه ها، آلومینیوم است که در عین سبکی، مقاومت بالایی دارد.

خرید دریچه بازدید فن کویل مشبک

شما می توانید دریچه بازدید مشبک را از آپاداناکالا تهیه کنید. قیمت این دریچه با توجه به جنس و سایز، متفاوت است؛ اما می توایند اطمینان داشته باشید که این محصول با قیمت مناسب و کیفیت بالا در اختیار شما قرار می گیرد.