نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 24

دریچه هواکش فلزی

دریچه فلزی هواکش یکی از متداول ترین لوازم مربوط به سیستم های تهویه و محیط های بسته می باشد که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه بیشتر با دریچه فلزی آشنا خواهید شد.

دریچه فلزی هواکش چیست؟

دریچه هواکش فلزی

به نظر شما دریچه فلزی چیست؟ همانطور که بیان شد دریچه هواکش فلزی یکی از پر استفاده ترین ابزارها و دریچه های مورد استفاده در انواع خانه ها و ساختمان ها می باشد. این دریچه ها در انواع مختلفی قابل ارائه و فروش هستند که آپادانا کالا یکی از مطمعن ترین مراجع خرید عمده و تکی این دریچه های فلزی هواکش می باشند.

ارتباط دمپر در دریچه هواکش فلزی

شاید برای برخی از افراد به طور کامل واضح نباشد که دمپر چیست و چه کاربردی دارد. به همین دلیل ابتدا توضیح کوتاهی در این باره خدمت شما همراهان آپادانا کالا ارائه می شود. دمپر به عنوان یک سیستم کلیدی و پرکاربرد برای کنترل جریان هوا در سیستم های تهویه و مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.

با وجود دمپر که می توانید آن را بر روی نصب انواع دریچه ها نصب کنید، قادر به کنترل جریان هوای داخل کانال خواهید شد.

انواع مواد مورد استفاده در ساخت دریچه هواکش فلزی

با توجه به ابعاد و ظاهر های متفاوتی که در این دریچه ها وجود دارد جنس های متفاوتی از این دریچه موجود می باشد که می توانید تمام این انواع را به دو شیوه عمده و تکی در آپادانا کالا خریداری کنید.

دریچه تهویه هوای فلزی را با دریچه فلزی قلب مصنوعی اشتباه نگیرید!

خنده دار است اگر دریچه هواکش فلزی و تهویه مطبوع را با دریچه فلزی قلب اشتباه بگیرید، اما با توجه به شباهت نام، برخی افراد کلمه دریچه فلزی را با به عنوان دریچه قلب مصنوعی می شناسند. اما ما در آپادانا کالا دریچه های هوای فلزی را به صورت عمده و خرده در خدمت شما قرار داده ایم.

خرید دریچه هواکش فلزی

اگر به دنبال خرید و آشنایی با قیمت دریچه فلزی هستید می توانید در محصولات آپادانا کالا به دنبال مدل دریچه مدنظر خود باشید و خرید را در آپادانا کالا انجام دهید. یکی از محصولات پرفروش آپادانا کالا و دریچه های تهویه هوای فلزی، دریچه فلزی 30 سانت دمپردار با توری می باشد که می توانید این محصول را به صورت خرده و عمده خریداری کنید.

قیمت دریچه هواکش فلزی

دریچه هواکش فلزی دارای سایز های مختلف و متفاوتی می باشد که می توانید با توجه به نیاز خود و سایز کردن محل ورود و خروج هوا، سایز مناسب را انتخاب و در کمترین زمان ممکن این دریچه ها را دریافت کنید. برای دریافت قیمت دریچه تهویه می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.