نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 24

در ساختمان سازی نوین و به خصوص در مجتمع‌ های چند طبقه از یک سری دریچه و اتصال UPVC جهت لوله کشی فاضلاب و سایر بخش‌ها دریچه ای در مسیر لوله و اتصالات نصب می شود که به آن دریچه بازدید می گویند. دریچه بازدید (Sewage visit hole) که با هدف مشاهده داخل خطوط انواع لوله مورد استفاده قرار گرفته می شود، انواعی مثل دریچه بازدید نیو فلکس، UPVC، دریچه چدنی و … را داراست.

انواع دریچه بازدید

دریچه های بازدید به نوع زیر دسته بندی می شوند:

  1. دریچه بازدید پایه بلند
  2. دریچه بازدید پایه کوتاه

دریچه بازدید پایه بلند

 دریچه بازدید پایه بلند مخصوص انشعابات آب، گاز و فاضلاب است. این مدل یکی از پرکاربرد ترین انواع مدل دریچه بازدید می باشد.

دریچه بازدید از تخلیه محیط استخر گرفته تا دریچه های آبگیری آن، در انواع جنس مثل پلاستیک، برنج، آهن و … قابل استفاده است. همچنین لوله های مخابرات و فاضلاب از این مدل دریچه های بازدید استفاده می کنند. (پایه بلند کامپوزیتی) همچنین لازم به ذکر است که با استفاده از آلیاژ موجب جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی آن ها می شوند.

دریچه بازدید پایه کوتاه

دریچه بازدید پایه کوتاه را به وفور در جلوی چشمان خود دیده اید! دریچه بازدید پایه کوتاه خصوص درپوش‌های تخلیه در کف آشپرخانه، حمام، اتاق و … می باشند. این مدل از دریچه بازدید نیازمند به تمیز کردن در مدت زمان مخصوص می باشد که مسیر لوله گرفته نشده باشد. برای جلوگیری از این امر هم می توانید از مدل های آلومینیومی، استیل و حتی پلاستیکی بهره ببرید.

کاربرد دریچه بازدید

از این دریچه برای بازدید، بررسی و رفع مشکلات سیستم فاضلاب، گازرسانی، مخابرات و … استفاده می‌کنند. درصورتی که قصد خرید دریچه بازدید به قیمت عمده دارید می توانید از آپادانا کالا تهیه کنید. برای توضیحات بیشتر به مقاله دریچه بازدید چیست مراجعه کنید.

خرید اینترنتی دریچه بازدید

آپادانا کالا به عنوان یکی از بزرگ ترین و مراجع تولیدکننده انواع دریچه بازدید توانسته تا خدمات خوبی به مشتریان خود در سطح عمده و خرده ارائه کند. کافیست با آپادانا کالا در ارتباط باشید.